, Blog

Kodex influencera

Etický kodex influencera obsahuje pravidla pro správné označování spolupráce (reklamy). Odkaz pro přihlášení ke Kodexu influencera a další informace o iniciativě Férový influencer.

K etickému Kodexu influencera se mohou připojit i zadavatelé reklamy vč. producentů/prodejců alkoholických nápojů, tabákových výrobků nebo hazardu - na stránce iniciativy Férový influencer

Rovněž je na této stránce možné podat podnět, pokud někdo zaznamenal nedodržování kodexu a/nebo neoznačování reklamy na internetu. Podněty se zabývá Komise SPIR pro samoregulaci obsahu na internetu.

Kodex influencera zveřejnilo v září 2020 Sdružení pro internetový rozvoj v České republice, z.s.p.o. (SPIR) ve spolupráci s neformálním sdružením Platforma profesionální komunikace. Čeští influenceři, zadavatelé reklamy, profesionální asociace a akademici tak šíří osvětu proti neoznačené reklamě na sociálních sítích, podporují etiku, samoregulaci a posilování marketingové gramotnosti. 

#FÉROVÝINFLUENCER

800 35 00 00
po – pá
10-18 hodin
Napište nám:
Knihovna obrazových varování
Fotografie, vysvětlující texty a informační videa ...

Zpráva o tabákových, nikotinových a souvisejících výrobcích v České republice 2021 je první souhrnnou zprávou o tabáku, nikotinových a souvisejících výrobcích, jejich užívání a zdravotních dopadech v ČR.

Přečtěte si ji. Blog koureni-zabiji